Najmodniejsze fryzury na Sylwestra 2017/2018

Do Sylwestra 2017/2018 nie zostało już wiele czasu, dlatego też każda z Pań, które planują przed balem sylwestrowym odwiedzić fryzjera powinna (o ile jeszcze tego nie zrobiła) zainteresować się możliwością umówienia wizyty w tym dniu.

Warto także zacząć rozglądać się za fryzurami, w których chciałybyście się zaprezentować podczas pożegnania Starego Roku. Wszystkim Panią, które chcą być olśniewające i modne w tym dniu podpowiadamy trendy w uczesaniach, które zapanują na sylwestrowych balach. Jeśli, któraś z Pań jeszcze nie ma umówionej wizyty u fryzjera na 31.12.2017 warto odwiedzić stronę – wycenione, gdzie można nie tylko znaleźć fryzjera w swoim mieście, ale także porównać ceny usług fryzjerskich.

Nim przejdziemy do omawiania najmodniejszych fryzur, które z pewnością będzie można zobaczyć na balach sylwestrowych, warto w tym miejscu zauważyć, że choć moda jest ważna przy wyborze fryzury, to jednak należy pamiętać, że uczesanie powinno być tak dobrane, aby jak najlepiej podkreślało zalety naszej urody, a ukrywało niedoskonałości. Jeśli samym jest nam trudno ocenić czy wybrana fryzura będzie do nas pasować, czy też nie warto zapytać o radę fryzjera. Prawdziwi profesjonaliści z pewnością będą wstanie doradzić najlepsze rozwiązanie i z pewnością dobiorą lub zmodyfikują wybraną przez Was fryzurę tak, aby była ona odpowiednia dla danego typu urody. A oto sylwestrowe trendy w fryzurach, których należy spodziewać się podczas nocy z 31 grudnia na 1 stycznia:

  1. Brokat – na tegorocznych balach sylwestrowych brokat będzie zdecydowanym hitem: brokatowe sukienki, brokatowe buty, brokatowe cienie do powiek i… brokatowe fryzury. W zasadzie kolor brokatu nie ma znaczenia, może być srebrny, złoty lub mienić się wszystkimi kolorami tęczy, fryzura uzupełniona o brokat będzie hitem tego Sylwestra.

  2. Ombre w bajkowych kolorach – kolejnym modnym w tego Sylwestra elementem będzie ombre, ale nie tradycyjne, jaśniejsze lub ciemniejsze od włosów na czubku głowy, ale w nietypowych kolorach, dlatego spodziewajcie się niebieskich, zielonych czy różowych końcówek włosów, bo to będzie hit tego sezonu.

  3. Warkocze – czy to kłoski, czy tradycyjne sploty to nie ma znaczenia, bowiem w tym sezonie każdy typ warkoczy będzie w modzie i fryzur opartych na warkoczach właśnie należy spodziewać się na balach sylwestrowych. Mogą to być lekko rozluźnione warkocze, mogą to być koki z upiętych warkoczy, mogą to być też pofalowane włosy podtrzymywane warkoczami.