Wybór sali weselnej

5 zasad wyboru sali weselnej

Wybór sali weselnej to jedna z ważniejszych decyzji jaką przyjdzie podjąć państwu młodym, dlatego też prezentujemy 5 zasad, którymi należy kierować się wybierając miejsce swojego wesela.

  1. Liczba gości – jeśli planujecie duże wesele musicie mieć pewność, że na sali weselnej będzie wystarczająco przestrzeni, aby wszyscy goście czuli się komfortowo, zarówno podczas tańca, jak i spożywania posiłków.

  2. Ustawność sali – warto zwrócić uwagę w jaki sposób są zorganizowane stoły na sali i czy można ustawienie przeorganizować jeśli zajdzie taka potrzeba.

  3. Nagłośnienie – warto zwrócić uwagę jakie nagłośnienie ma sala weselna, czy zespół musi zapewnić własny sprzęt, czy sala zapewnia np. głośniki, mikrofony, etc.

  4. Klimatyzacja i ogrzewanie – to elementy szczególnie istotne zwłaszcza zimą i latem. Na sali weselnej bez klimatyzacji w lecie będzie tak upalnie, że goście często będą wychodzili na zewnątrz i nie chętnie będą tańczyli.

  5. Hotel – jeśli planujecie zapraszać gości z daleka, to obecnie do dobrego tonu należy zapewnienie im noclegu, dlatego wybierając salę weselną warto zwrócić uwagę, czy w pobliżu jest hotel.